Kochasz fotografować, tworzyć grafiki, gotować lub tańczyć? A może chcesz występować w teatrze lub chcesz uczyć yogi? Tak? To na co czekasz? Boisz się, prawda? Paraliżuje Cię strach na samą myśl o zmianie? Boisz się tego co ludzie powiedzą? Jak zareagują?

365 dni. 8784 godziny. 527 040 minut.

Tyle czasu mamy do wykorzystania w ciągu jednego roku. Życie to Rób to, co kochasz! coś fascynującego, ale jednak często zapominamy jak ważna jest każda sekunda. Żyjemy w ciągłym biegu, nieustannie za czymś gonimy i często tracimy motywację do robienia tego, co tak naprawdę kochamy. Skazujemy na śmierć nasze cele i marzenia. Zapominamy o wyrażaniu siebie. Poprzez sprzeciwianie się własnym uczuciom i emocjom gasimy tlący się w nas ogień. Wstydzimy się wyrazić siebie, pokazać światu co tak na prawdę kochamy, jacy tak naprawdę jesteśmy.

 

Ilu z was chodzi do pracy, której nie lubi? Ilu z was studiuje to, co mu się nie podoba lub dlatego, że podobno się opłaca, bo to zawód przyszłości? Ilu z was próbuje zaimponować ludziom, których nawet nie lubi? jak często udajecie kogoś, kim nie jesteście? Ilu z was robi to, czego często wcale nie chce? Ilu z was czeka na lepsze czasy, lepszą okazję, lepszą pracę, lepsze pieniądze? Ile z was czeka na osiągnięcie sukcesu? Prawda jest taka, że często czekamy całe nasze życie. Po prostu czekamy zamiast zacząć żyć i robić to, co naprawdę kochamy. Dlaczego?

Strach ma wielkie oczy

Rób to, co kochasz! Ponieważ boimy się. Przerażają nas zmiany. Jednak zmiana jest nieodłącznym elementem naszego istnienia. Dodatkowo pewnie boisz się tego co ludzie powiedzą? Jak zareagują? Oni i tak będą mówić! I tak będą zazdrościć i próbować ciągnąć Cię w dół! Ale pamiętaj, że oni są tylko przeszkodą, którą musisz pokonać. Są murem, za którym kryjesz się prawdziwy Ty. Taki, który zamiast poddawać się mówi do siebie: IDĘ DALEJ! Taki, który zamiast przejmować się ograniczeniami, słyszy w środku DAM RADĘ! Taki, który na każde „Jesteś za słaby!” odpowiada „No to jeszcze zobaczymy!”. To jest Twoje życie i nikt nie ma prawa mówić Ci jak żyć! 

Wyrwij się!

Musimy odważyć się wyjść poza swoją strefę komfortu i wyrwać się z kajdan lęku. Odważyć się podjąć decyzję o realizacji siebie. Przestać patrzeć na innych. Przestać żyć w strachu. To, czego pragniemy najbardziej to to, czego najbardziej się boimy. Nie bój się popełniać błędów! Coś nie wyjdzie? Trudno! Podnieś się i idź dalej! Pamiętaj, że po każdym upadku podnosisz się jeszcze silniejszy! Daj się poznać światu! Nie marnuj swojego talentu i nie ukrywaj się. Idź po to, co twoje! Zamień marzenia w plany!

o_19slmvaov183s1qsf1h057r2vg97_newRób to, co kochasz!

Bądź sobą. Rób to, co naprawdę kochasz. Bądź szczęśliwy, Spełniaj swoje cele. Możesz robić na prawdę wielkie i wyjątkowe rzeczy!

To Ty tworzysz siebie. To Ty kreujesz swój świat. To Ty masz kontrolę. Możesz. Potrafisz. Zasługujesz. Dasz radę! Jesteś tego wart!

Follow my blog with Bloglovin

}